מערכת Nexo STM Line Array

stmlogo

תכונות המוצר

זה זמן רב, העבודות של חברות ההגברה הוכתבו על ידי יצרני המערכות.

לחברה הממוצעת היה צורך במערכת גדולה לתפעול הופעות גדולות באצטדיונים ומערכות להופעות קטנות כגון תיאטראות או אירועים אקראיים וכן הלאה. לבסוף, המצב הסתכם בכמות לא מובטלת של רמקולים הנשארים במחסנים לעיתים תכופות במקום לצאת לעבודה.

מערכת ה STM באה לשנות את כל זה. התפיסה מאחורי מערכת מודולארית זו (Scale Through Modularity) מציגה רמה חדשה של גמישות המאפשרת לחברות לעצב טווח רחב של מערכות קטנות עד גדולות באמצעות שימוש מגוון ב 4 סוגי רמקולים.

כמובן שרבגוניות מביאה שיפור מבורך כהחזרה להשקעה, אך עם ה STM זוהי רק ההתחלה. מאחסון ומגוון קונפיגורציות, דרך שינוע ותלייה ועד חיווט והגברה, ה STM מספקת חיסכון לוגיסטי ותפעולי חשובים בכל שלב בתהליך.

ניתן להגיע לכל תצורת מערכת STM באמצעות ארבעה דגמי רמקולים קטנים ורבי עוצמה.

ממערכת קטנה הממוקמת מהקרקע ועד מערכת Line Array מאסיבית להגברת אצטדיונים, ה STM מאפשרת חיבור מהיר וקל בין הרכיבים השונים להקמת מערכת לפי צרכי כל גודל עבודה. ביום אחד ניתן להגביר עבור 1000 איש, למחרת ניתן להגביר ל 100,000 איש.

את ה STM ניתן לתלות כעמודה אחת, 2 עמודות או 3 עמודות לרוחב כאשכול אחד על מתלה בודד. האפשרות להוסיף עמודה שלישית של יחידות באס יוצרת מערכת בעלת כוח ללא מתחרים ביצירת תדרים נמוכים.

בפיתוח ה STM, לקחה בחשבון חברת Nexo לא רק את רבגוניות וביצועי המערכת, אלא גם את יעילות התפעול לכל סוג במה העומד בפני חברת ההגברה.

עגלות מודולריות, מארזים לעבודות חוץ וארונות מגברים אונברסלים מספקים חיסכון משמעותי בהוצאות התפעול, המגדילים את החזרת ההשקעה.

ה STM מציגה שני פיתוחים חדשניים: PistonRigTM וה REDLockTM המאפשרים תליית מערכת בבטחה מכל גודל ובכל תצורה על ידי איש אחד. באמצעות שימוש בשיטת דחיסה (Compression), המערכת תישאר ישרה במהלך התלייה ללא צורך בהרמה ודחיפה ידנית לזוויות השונות.

  • ה PistonRigTM מאפשר קביעת הזווית בין התיבות לפני התלייה.
  • ה REDLockTM מתפעל את נעילת החיבורים הקדמיים בין הרמקולים מצידו האחורי של הרמקול.
  • באופן זה, כל הכיוונים הפיסיים השונים מתבצעים ממיקום אחד, בצידה האחורי של המערכת.

STM M46 Main Module

ה STM M46 משמש כרמקול הבסיס למערכת ומספק את תחומי ה MF  וה HF. הרמקול מבוסס על 4 אלמנטים של "6.5 ו4  אלמנטים של "2.5 דרך שופר של "1.4.
ה M46 מציב הענות תדרים אפקטיבית של 80Hz-20KHz, בעוצמת Peak של 145dB ופיזור של 90º אופקי ומ0º – 10º אנכי.

STM B112 Bass Module

ה B112 משמש כיחידת  Bass כתוספת ל M46 ומספק טווח הענות התדרים אפקטיבית של 55Hz-250Hz.
הB112 מבוסס על אלמנט "12 בעל סליל של "4, מספק עוצמה של 141dB Peak ובעל אותם מידות, משקל ומרכז כובד כשל ה M46.

STM M28 Omni Module

רמקול כללי המשמש כ Downfill של המערכת המספק זווית אנכית של 0º- 15º ופיזור אופקי של 120º. זהה ברוחבו לשאר יחידות המערכת ו 2/3 בגובהו מה M46.
מבוסס על 2 אלמנטים של "8, 4 אלמנטים של "4 ואלמנט "1.25 ומסוגל לעבוד עצמאית מה M46 וה B115.

STM S118

רמקול סאב המכיל אלמנט "18 של 3000W בעל התאמת עומס המאפשרת הספק SPL השווה לרמקול בעל 2 אלמנטים של "18. רוחב הרמקול זהה ל M46 וכפול בגובהו כך שניתן לתלותו עם המערכת או למקם אותו על הקרקע. רמקול סאב זה יכול לעבוד ב Omni או ב Cardioid.

ניתן להשכרה